אודותינו

הכירו את קיפוד צעצועים –מותג ישראלי עם קוצים .
משפחה של קיפודים שממציאה, מפתחת, מעצבת ומייצרת ערכות יצירה איכותיות ומקוריות שמשאירות אחריהן שובל של פריטי אמנות שלא תתביישו להשוויץ בו , כל הערכות עשויות מעץ וחומרי גלם טבעיים ואיכותיים .
כל הערכות שלנו מעוצבות ללא מגדר , מתאימות גם לבנים וגם לבנות, מעודדות משחק חופשי, יצירה פתוחה וחוויה בלתי נשכחת .
הערכות מיועדות לילדים בגילאי 3-99
אנחנו מאמינים שהיום חשיבה יצירתית היא המפתח להצלחה ולכן אנחנו עושים צעצועים בתחום היצירה וההרכבה שמפתחים את הדמיון ואת החשיבה היצירתית אצל ילדים .
החלום לשמח ילדים דרך יצירה ומשחק ,הוא המנוע שלנו להמשיך ליצור ולחדש.

 

האגדה מספרת

זהו סיפור על ילדה קטנה חברותית ונחמדה, שמאוד אהבה להמציא משחקים והפעלות לחבריה ולה.

בכל רגע שהיה קצת משעמם, היא הייתה מפליגה בדמיונה ויוצרת משחקים והפעלות, וכל הילדים רצו לשחק עם המשחקים המיוחדים שהיא יצרה!

כאשר הילדה גדלה והפכה לנערה, היא המשיכה ליצור משחקים וצעצועים, ועסקה בפעילויות חברתיות מגוונות עבור ילדים ובני נוער כמתנדבת בעמותות. עברו השנים והיא ניתבה את כישוריה לכדי מקצוע באמצעות לימודי עיצוב תעשייתי, ובמקביל קיימה סדנאות ייחודיות לילדים. יום אחד חשבה: "איך אני יכולה לשמח עם המשחקים והסדנאות שלי ילדים בכל העולם? אני יודעת, אעשה סדנה בקופסה ואשלח לכווווולם"
מאותו היום היא החלה ליצור ערכות יצירה והרכבה וצעצועי עץ עבור ילדים, שלמעשה סיפקו לכל ילד סדנא ייחודית ומרתקת בתוך קופסא…וכך הוקמה חברת קיפוד.
אלכס חייקין צור, ממציאה ומעצבת צעצועים (בוגרת תואר ראשון בעיצוב תעשייתי מהמכון הטכנולוגי חולון) את הצעצועים אלכס מעצבת בסטודיו יחד עם קבוצות מיקוד של ילדים מרחבי הארץ.